Čaje   »   ...   Ajurvédské bylinné čaje
A N D NP
nabízíme celkem 415 produktů
právě nakupuje 24 návštěvníků
Ayurvédský bio zklidňující čaj je směsí zeleného čaje, zpracovávaného tradiční čínskou metodou, s volně rostoucími ayurvédskými bylinami.

Ajurvédské lékařství

Principy ajurvédského lékařství rozšířily do všech koutů celého známého světa. Na základě této nauky vznikaly školy a systémy přírodního lékařství.
Ajurvéda je proto označována za „matku všech léčebných systémů“.
Ajurvéda považuje člověka za celistvý, nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha a mysli. Nezaměřuje se na projevy nemocí, ale hlavně na příčiny vzniku energetické nerovnováhy, která předchází každé chorobě. Snaží se obnovit v lidském organismu přirozený stav harmonie.

Ze tří kosmických kvalit (Gun) povstalo pět živlů přírody – éter, vzduch, oheň, voda a země – které se v těle člověka projevují ve formě tří základních energetických principů (dóš) – Váta, Pitta a Kapha.
Každá lidská bytost se rodí s jedinečným poměrem těchto energií, které se podílejí na utváření naší fyzické a psychické charakteristiky a síly. V průběhu života se z různých příčin jejich poměrné zastoupení odchyluje od původního stavu, což se poté odráží na naší psychice a zdravotním stavu.

Myšlenky, pocity, strava, životní styl a prostředí, ve kterém se pohybujeme - to vše ovlivňuje tuto vyváženost či nerovnováhu.
Čaj z fenyklu
Pukka ČAJ AJURVÉDSKÝ - delikátní a lahodná bylinná směs s výběrovými druhy fenyklu.Byliny jsou pečlivě vybrány z malých,nezávislých farem ekologického zemědělství z různých částí světa.Složení:sladký fenykl semena,div.fenykl semena,list fenyklu .
125     
ČAJ LÁSKA - RŮŽE a IBIŠEK
Co bychom neudělali pro lásku - dát si čaj.
86     
Tulsi Ginger přírodní bylinný čaj, 50 g
Lahodný organický bylinný čaj ze svaté bazalky Tulsi a čistého zázvoru, která zahřeje a posílí.
107     
Matcha čaj, 60 g
Zelený jemně mletý čaj Matcha. 10 krát silnější než běžně uvařený šálek zeleného čaje.
135     
Čaj Supreme Matcha zelený Pukka
Čaj Pukka Supreme Matcha Green v sobě spojuje několik druhů zelených čajů a tvoří tak jedinečnou osvěžující chuť, která povzbudí tělo i mysl.Svěží chuť čaje si navíc můžete užít v horké i ledové podobě.
129     
Pukka Clean Matcha Green, 20 sáčků
Organic lístky zeleného čaje s lahodným sicilským citronem a kořenem pampelišky. Ručně sbírané ingredience z kontrolovaných ekologických oblastí.
128     
XL čaj Redukce
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného - 20sáčků.
45     
ČAJ TULSI BRAHMI - bylinný čaj bez kofeinu
Tulsi pomáhá udržet vitalitu, posiluje odolnost proti stresu, podporuje imunitní systém, příznivě ovlivňuje dýchací cesty, trávení, vykašlávání a vylučování vody.Brahmi podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a cévní soustavy.
195     
ČAJ TULSI ÓM SHANTI
Čaj vás zbavuje stresu a pomáhá ke klidnému spánku. Složení: Tulsi, máta, heřmánek, Šankpušpi, Ašvanga.
200     
ČAJ TULSI MASALA CHAI - bylinný čaj s kofeinem
Bylinný čaj s kofeinem. Osvěžuje, podporuje kognitivní a duševní výkon, podporuje obranyschopnost a kontroluje tělesnou hmotnost.Složení Tulsi, čajovní čínský, Skořicovník, zázvor.
200     
Nalezeno 10 produktů  /  zobrazeno 10 produktůzobrazeno 10 produktů z 10

2010 ....... 2016 ....... 2020 © bio-zbozi.cz