Čaje   »   ...   Ajurvédské bylinné čaje
A N D NP
nabízíme celkem 437 produktů
právě nakupuje 43 návštěvníků
Ayurvédský bio zklidňující čaj je směsí zeleného čaje, zpracovávaného tradiční čínskou metodou, s volně rostoucími ayurvédskými bylinami.

Ajurvédské lékařství

Principy ajurvédského lékařství rozšířily do všech koutů celého známého světa. Na základě této nauky vznikaly školy a systémy přírodního lékařství.
Ajurvéda je proto označována za „matku všech léčebných systémů“.
Ajurvéda považuje člověka za celistvý, nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha a mysli. Nezaměřuje se na projevy nemocí, ale hlavně na příčiny vzniku energetické nerovnováhy, která předchází každé chorobě. Snaží se obnovit v lidském organismu přirozený stav harmonie.

Ze tří kosmických kvalit (Gun) povstalo pět živlů přírody – éter, vzduch, oheň, voda a země – které se v těle člověka projevují ve formě tří základních energetických principů (dóš) – Váta, Pitta a Kapha.
Každá lidská bytost se rodí s jedinečným poměrem těchto energií, které se podílejí na utváření naší fyzické a psychické charakteristiky a síly. V průběhu života se z různých příčin jejich poměrné zastoupení odchyluje od původního stavu, což se poté odráží na naší psychice a zdravotním stavu.

Myšlenky, pocity, strava, životní styl a prostředí, ve kterém se pohybujeme - to vše ovlivňuje tuto vyváženost či nerovnováhu.
ZKLIDŇUJÍCÍ ČAJ
Zklidňující čaj je směsí zeleného čaje, zpracovávaného tradiční čínskou metodou, s volně rostoucími ayurvédskými bylinami, jako je: Hatawaria,Asamodagam,Winter cherry,citr.tráva dodáva jemnost,kardamom pomáhá udržet svěžest,špetka jasmínu.
55     
ČAJ podporující HUBNUTÍ
Je směsí zeleného čaje, zpracovávaného podle starých čínských metod s přírodní, hubnutí podporující garcínií. Přidáním dalších ingrediencí dle původní receptůry se zvyšuje hubnoucí efekt.Nápoj osvěžující a bohaté chuti.
55     
PROČIŠŤUJÍCÍ ČAJ
Detoxikační čaj je směsí bylin, známých svým zdraví prospěšným účinkem,koření ayurvédského původu a čistého srílanského zeleného čaje.Přítomnost limetky,řím.kmín,fenykl,kurkumy,koriandr znovu objevená schopnost detoxikace dokáže pročistit
55     
ČAJ UVOLŇUJÍCÍ STRES
Čaj de-stress je připravován podle vlastního starého receptu. Srílanský zelený čaj zpracovávaný v souladu s tradiční čínskou technologií.Citr.tráva,gotukola,zázvor,fenykl,řím.kmín,pupeny levandule.
55     
STIMULAČNÍ ČAJ
Tento exotický čaj má svěží a delikátní chuť vysokohorských černých čajů jemně zvýrazněnou vůněmi přidaných:okvětní plátky růže,srílanské skořice,kardamom,koriandr,zázvor, muškátový oříšek.
55     
Čaj z fenyklu
Pukka ČAJ AJURVÉDSKÝ - delikátní a lahodná bylinná směs s výběrovými druhy fenyklu.Byliny jsou pečlivě vybrány z malých,nezávislých farem ekologického zemědělství z různých částí světa.Složení:sladký fenykl semena,div.fenykl semena,list fenyklu .
125     
ČAJ heřmánek + vanilka
Ájurvédský čaj.Delikátní a lahodná bylinná směs s výběrovým druhem heřmánku a kouskem vanilky. Složení: heřmánek, fenykl, lékořice, vanilkový lusk Obsah: 20 nálevových sáčků
130     
Zelený ČAJ - směs
Zelený čaj. Vyjímečná směs ručně sbíraných zelených čajů. Obsah: 20 nálevových sáčků
130     
TULSI S MÁTOU sáčky
Povzbuzující máta peprná s jemně kořeněnou chutí svaté bazalky Tulsi navozující pocit osvěžení pro den nebo večer. Lze pít jako teplý i studený čaj.
90     
TULSI BRAHMI TEA sypaný čaj
Na zvýšení vitality, napomáhá snižovat mentální stres, pozitivně působí u strachu, negativních emocí a nedostatku koncentrace. Příznivě ovlivňuje paměť. Pozitivně působí na mentální a emoční rovnováhu.
90     
Vánoční ZLATÁ HVĚZDA
6 pyramidek sypaných čajů, 6 příchutí
132     
Vánoční bílá a zlatá HVĚZDA
6 pyramidek sypaných čajů, 6 příchutí
132     
Vánoční ČERVENÁ A STŘÍBRNÁ HVĚZDA
6 pyramidek sypaného čaje, 6 příchutí
132     
Tulsi Ginger přírodní bylinný čaj, 50 g
Lahodný organický bylinný čaj ze svaté bazalky Tulsi a čistého zázvoru, která zahřeje a posílí.
107     
Matcha čaj, 60 g
Zelený jemně mletý čaj Matcha. 10 krát silnější než běžně uvařený šálek zeleného čaje.
135     
Matcha čaj, 100 g
Zelený jemně mletý čaj Matcha. 10 krát silnější než běžně uvařený šálek zeleného čaje.
190     
Čaj Supreme Matcha zelený Pukka
Čaj Pukka Supreme Matcha Green v sobě spojuje několik druhů zelených čajů a tvoří tak jedinečnou osvěžující chuť, která povzbudí tělo i mysl.Svěží chuť čaje si navíc můžete užít v horké i ledové podobě.
129     
Pukka Clean Matcha Green, 20 sáčků
Organic lístky zeleného čaje s lahodným sicilským citronem a kořenem pampelišky. Ručně sbírané ingredience z kontrolovaných ekologických oblastí.
128     
Nalezeno 23 produktů  /  zobrazeno 18 produktůzobrazeno 18 produktů z 23
1 2

2010 ....... 2016 ....... 2018 © bio-zbozi.cz