Bio - čistící přípravky   »   ...   Osvěžovače vzduchu
A N D NP
nabízíme celkem 415 produktů
právě nakupuje 27 návštěvníků
Osvěžovače vzduchu jsou vynikající přípravky s příjemnou vůní, určený k čištění a osvěžení vzduchu.

Použitá dezinfekční přísada zaručuje asepci a zničení většiny bakterií, zárodků hub a plísní.
Osvěžovač vzduchu-1l
OCEAN - 1l - osvěžovač vzduchu s dezinfekčním účinkem rozprášený 0v místnosti je vynikající přípravek na čištění a osvěžení vzduchu. Jeho dezinfekční součást zároveň zaručuje asepci a zničení většiny bakterií.Výborně pohlcuje cigaretový pach.
439     
Osvěžovač vzduchu-3l
OCEAN -3l- osvěžovač vzduchu s dezinfekčním účinkem rozprášený v místnosti je vynikající přípravek na čištění a osvěžení vzduchu. Jeho dezinfekční součást zároveň zaručuje asepci a zničení většiny bakterií.Výborně pohlcuje cigaretový pach.
1 277     
Osvěžovač vzduchu-5l
OCEAN -5l- osvěžovač vzduchu s dezinfekčním účinkem rozprášený v místnosti je vynikající přípravek na čištění a osvěžení vzduchu. Jeho dezinfekční součást zároveň zaručuje asepci a zničení většiny bakterií.Výborně pohlcuje cigaretový pach.
2 060     
Osvěžovač-vůně vánoc - 0,5l
Osvěžovač vzduchu s desinfekčním účinkem Oceán 0,5l je vynikající přípravek na čištění a osvěžení vzduchu.Jeho desinfekční součást zároveň zaručuje asepci a zničení většiny bakterií.Je vhodný do kuchyní,obývacích pokojů,ložnic,kanceláří,toalet,nemocnic.
250     
Osvěžovač-vůně vánoc - 1l
Osvěžovač vzduchu s dezinfekčním účinkem Oceán 1l je vynikající přípravek na čištění a osvěžení vzduchu.Jeho dezinfekční součást zároveň zaručuje asepci a zničení většiny bakterií.Je vhodný do kuchyní,obývacích pokojů,ložnic,kanceláří,toalet,nemocnic.
439     
Nalezeno 5 produktů  /  zobrazeno 5 produktůzobrazeno 5 produktů z 5

2010 ....... 2016 ....... 2020 © bio-zbozi.cz