Bio - čistící přípravky   »   ...   Autokosmetika
A N D NP
nabízíme celkem 414 produktů
právě nakupuje 58 návštěvníků
Sortiment nabizející v této kategorii nenaleznete v obchodní síti, můžete je získat pouze prostřednictvím přímých prodejců firmy nebo v našem eshopu.

Opět i v této kategorii, která se zabývá péčí o automobil se jedná o koncentráty, které po naředění jsou šetrné k povrchu automibilu, ke člověku, ale i přírodě.
Koncentrát do ostřikovačů automobilů - Clean Star-1l
Vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
187     
Koncentrát do ostřikovačů automobilů - Clean Star-3l
Clean Star-3l- je vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
545     
Koncentrát do ostřikovačů automobilů - Clean Star-5l
Clean Star-5l- je vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
880     
Autošampon-1l-PS GALA
Autopolitura-PS GALA-1l-je přípravek pro celkové ošetření povrchu automobilu.Má čistící,konzervující a ošetřující účinky na lak karoserie,na chromované a hliníkové části a díly z umělé hmoty.Zanechává dlouhodobě ochranný film,který chrání karoserii.
198     
Odmašťovací přípravek -0,5l-BULL
Speciální koncentr.čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuchyňská zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
247     
Odmašťovací přípravek -1l-BULL
Speciální koncentrovaný čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuch.zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
442     
Odmašťovací přípravek -3l-BULL
Speciální koncentrovaný čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuch.zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
1 184     
Čistič skel-3l-Kristall
Přípravek na čištění skleněných povrchů. Speciální suroviny zaručují tomuto výrobku rozsáhlé možnosti upotřebení při čištění skleněných ploch v domácnosti a u automobilů neředěný do -25°C. Obsahuje upravené alkoholy.
438     
Nalezeno 8 produktů  /  zobrazeno 8 produktůzobrazeno 8 produktů z 8

2010 ....... 2016 ....... 2020 © bio-zbozi.cz