Bio - čistící přípravky   »   ...   Autokosmetika
A N D NP
nabízíme celkem 472 produktů
právě nakupuje 43 návštěvníků
Sortiment nabizející v této kategorii nenaleznete v obchodní síti, můžete je získat pouze prostřednictvím přímých prodejců firmy nebo v našem eshopu.

Opět i v této kategorii, která se zabývá péčí o automobil se jedná o koncentráty, které po naředění jsou šetrné k povrchu automibilu, ke člověku, ale i přírodě.
Koncentrát do ostřikovačů automobilů  Clean Star 1l
Vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
197     
Koncentrát do ostřikovačů automobilů Clean Star 3l
Clean Star-3l- je vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
575     
Koncentrát do ostřikovačů automobilů Clean Star 5l
Clean Star-5l- je vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
930     
Autošampon GALA 1l
Autopolitura přípravek pro celkové ošetření povrchu automobilu.Má čistící,konzervující a ošetřující účinky na lak karoserie,na chromované a hliníkové části a díly z umělé hmoty.Zanechává dlouhodobě ochranný film,který chrání karoserii.
199     
Autošampon GALA 3l
Autopolitura-koncentrát PS GALA3l-je přípravek pro celkové ošetření povrchu automobilu.Má čistící,konzervující a ošetřující účinky na lak karoserie,na chromované a hliník.části a díly z uměl.hmoty.Zanechává dlouhodobě ochranný film,který chrání karoserii.
550     
Čistič hledí - 500 ml.
Přípravek na čištění hledí je speciálně vyvinut pro čištění hledí moto přileb.
241     
Odmašťovací přípravek -0,5l-BULL
Speciální koncentr.čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuchyňská zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
262     
Odmašťovací přípravek -1l-BULL
Speciální koncentrovaný čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuch.zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
472     
Odmašťovací přípravek -3l-BULL
Speciální koncentrovaný čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuch.zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
1 364     
Nalezeno 9 produktů  /  zobrazeno 9 produktůzobrazeno 9 produktů z 9

2010 ....... 2016 ....... 2024 © bio-zbozi.cz