Bio - čistící přípravky   »   ...   Autokosmetika
A N D NP
nabízíme celkem 486 produktů
právě nakupuje 22 návštěvníků
Sortiment nabizející v této kategorii nenaleznete v obchodní síti, můžete je získat pouze prostřednictvím přímých prodejců firmy nebo v našem eshopu.

Opět i v této kategorii, která se zabývá péčí o automobil se jedná o koncentráty, které po naředění jsou šetrné k povrchu automibilu, ke člověku, ale i přírodě.
Koncentrát do ostřikovačů automobilů  Clean Star 1l
Vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
193     
Koncentrát do ostřikovačů automobilů Clean Star 3l
Clean Star-3l- je vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
575     
Koncentrát do ostřikovačů automobilů Clean Star 5l
Clean Star-5l- je vysoce koncentrovaná a účinná letní přísada do ostřikovačů oken automobilů. Má silné čistící a odmašťovací schopnosti, dobře odstraňuje hmyz a jiné nečistoty.
930     
Autošampon GALA 1l
Autopolitura přípravek pro celkové ošetření povrchu automobilu.Má čistící,konzervující a ošetřující účinky na lak karoserie,na chromované a hliníkové části a díly z umělé hmoty.Zanechává dlouhodobě ochranný film,který chrání karoserii.
199     
Autošampon GALA 3l
Autopolitura-koncentrát PS GALA3l-je přípravek pro celkové ošetření povrchu automobilu.Má čistící,konzervující a ošetřující účinky na lak karoserie,na chromované a hliník.části a díly z uměl.hmoty.Zanechává dlouhodobě ochranný film,který chrání karoserii.
550     
Odmašťovací přípravek -0,5l-BULL
Speciální koncentr.čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuchyňská zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
252     
Odmašťovací přípravek -1l-BULL
Speciální koncentrovaný čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuch.zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
452     
Odmašťovací přípravek -3l-BULL
Speciální koncentrovaný čistící,desinfekční a odmašťovací prostředek.Má silné odmašťovací účinky.Je vhodný pro kuch.zařízení,myčky nádobí,chladničky,vany,čistící stoje,motory,kov,gumu, umělé hmoty.odstraňuje zbytky hmyzu na karosériích autom.
1 214     
Čistič skel-0,5l-Kristall
Přípravek na čištění skleněných povrchů. Speciální suroviny zaručují tomuto výrobku rozsáhlé možnosti upotřebení při čištění skleněných ploch v domácnosti a u automobilů neředěný do -25C.Obsahuje upravené alkoholy.
156     
Čistič skel-3l-Kristall
Přípravek na čištění skleněných povrchů. Speciální suroviny zaručují tomuto výrobku rozsáhlé možnosti upotřebení při čištění skleněných ploch v domácnosti a u automobilů neředěný do -25°C. Obsahuje upravené alkoholy.
438     
Nalezeno 10 produktů  /  zobrazeno 10 produktůzobrazeno 10 produktů z 10

2010 ....... 2016 ....... 2023 © bio-zbozi.cz