Konopné zboží   »   ...   Konopné těstoviny
A N D NP
nabízíme celkem 474 produktů
právě nakupuje 41 návštěvníků
Konopí léčí - obsahuje léčivé kanabinoidy a konopné potraviny díky svému jedinečnému složení podporují regeneraci, zažívání, zdravý spánek, zklidnění nervové soustavy, výživu mozku důležitých orgánů, chrání srdce a oběhový i nervový systém.

Konopné potraviny jsou určeny všem společenským a věkovým skupinám.

Obsahují látky nezbytné pro zdravý vývoj dětí i dospělých.

Látky obsažené v konopném oleji mj. posilují imunitní systém organismu, přinášejí úlevu a pomáhají urychlenému hojení při běžných zdravotních problémech, jakými jsou drobné oděrky, popáleniny, kousnutí hmyzu, různé plísně, furunkly a hnisavá ložiska, akné, výrony či zhmožděniny a další kožní choroby i alergie.

Zároveň snižují hladinu krevního tuku, cholesterolu, zamezují ucpávání cév, podporují tvorbu tkáňových hormonů, pomáhají proti onemocněním látkové výměny, jsou účinné při léčbě Crohnovy choroby, arteriosklerózy i dalších civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím. Pomáhají při migrénách či menstruačních bolestech, podporují zdravý vývoj plodu u těhotných, příznivě ovlivňují vývoj mozku a zrakových orgánů nenarozených dětí a novorozenců…

Léčení konopným semínkem je podle vědeckých výzkumů zcela bezpečné, vysoce efektivní a bez vedlejších účinků.
Konopné trubičky-bezvaječné  Momentálně nedostuoné
Konopné těstoviny obsahují 10 % konopné mouky. Vynikají zajímavou oříškovou chutí a jsou také zdravou pochoutkou bohatou na proteiny a další potřebné živiny.
65     
Konopná vrtule-bezvaječná, 400g
Vynikají zajímavou oříškovou chutí a jsou také zdravou pochoutkou bohatou na proteiny a další potřebné živiny.Obsah: konopná mouka, pšeničná mouka, voda.
65     
Nalezeny 2 produkty  /  zobrazeny 2 produktyzobrazeny 2 produkty z 2

2010 ....... 2016 ....... 2024 © bio-zbozi.cz