Konopné zboží   »   ...   Konopné sirupy
A N D NP
nabízíme celkem 414 produktů
právě nakupuje 19 návštěvníků
Sirupy jsou zpracovávány od začátku až do konce zcela ručně, bez mechanizace nebo podílu strojů.
Ruční je sběr konopí a bylin, ruční je výroba, ruční je plnění a balení a momentálně i výroba etiket u nových produktů.
Sirupy jsou dodávány v různých konzistencích, barvách, hustotách, vůních, příslušné té které použité bylině a ovoci a konopí.
Konopí je vždy základ sirupu.
Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem na patře. Výrazná je chuť konopí.
Přídavek vitaminu C prohlubuje chuťový účinek těchto sirupů.
Sirupy jsou v maximální míře vyráběny z čerstvých surovin.
Sirupy jsou vždy vyráběny jednoduše bez zbytečné kombinace bylin.

Sirup z konopí značky Lichtwitz je vyroben z konopí setého, resp. technického konopí Cannabis Sativa Carmagnola ( povolené odrůdy původem ze severní Itálie ).
Konopí seté je pěstováno na Jesenicku.
Konopné listy a květy na výrobu sirupů jsou ručně sbírány, tříděny a sušeny odpadním teplem ze slunce.
Díky tomu si konopí v sirupu zachovává své jedinečné vlastnosti, jako je charakteristická chuť a vůně.

Sirup v kombinaci s fruktózou je vhodný i pro diabetiky.

Konopné listy a květy obsahují nízký obsah THC ( do 0,3% ) a naopak má vyšší obsah CBD látek, které podle posledních výsledků světových výzkumů prestižních univerzit a soukromých institucí, poukazují na blahodárné, podpůrné a zdravotní působení na lidský organismus. Konopný sirup je vyroben digescí konopných listů a květů.
Při výrobě sirupu nejsou používána žádná chemická konzervační činidla, ani umělá barviva.
Vše je vyrobeno čistě na přírodní bázi.

Sirup lze použít jako sladidlo do nápojů nebo jej lze klasicky namíchat s teplou či studenou vodou, v poměru ( 1:7 ).


Sirup z konopí napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu.
Vzhledem k legislativě EU není možné podat více informací o účincích bylin.
Více informací naleznete v heřbářích a lékopisech.
Sirup z konopí a citrónu
Sirupy z konopí jsou kvalitní a chuťově vynikající, vyráběné čistě na přírodní bázi bez přidaných umělých barviv a konzervačních činidel.Obsahuje:konopné listy a květy, citron, zázvor, cukr, voda, kyselina citrónová, vitamín C.Balení 250ml.
95     
Sirup z konopí a guarany
Sirup z konopí a guarany není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem na patře. Výrazná je chuť konopí. Přídavek vitaminu C.. Balení:250ml
95     
Sirup z konopí a jitrocele
Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem na patře. Výrazná je chuť konopí. Přídavek vitaminu C prohlubuje chuťový účinek těchto sirupů.
95     
Sirup z konopí a kopřivy
Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem na patře. Výrazná je chuť konopí. Přídavek vitaminu C prohlubuje chuťový účinek těchto sirupů.
95     
Sirup z konopí a máty
Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem na patře. Výrazná je chuť konopí. Přídavek vitaminu C prohlubuje chuťový účinek těchto sirupů.
95     
Sirup z konopí a meduňky
Sirupy jsou dodávány v různých konzistencích, barvách, hustotách, vůních, příslušné té které použité bylině a ovoci a konopí. Konopí je vždy základ sirupu.Obsahuje: konopné listy a květy, meduňka, citrón, cukr, voda, kyselina citrónová, vitamín C
95     
Sirup z konopí a pampelišky
Sirup z konopí a pampelišky Obsahuje: konopné listy a květy, pampeliška, pomeranč, zázvor, cukr, voda, kyselina citrónová, vitamín C.Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem.
95     
Sirup z konopí a pomeranče
Obsahuje: konopné listy a květy, pomeranč, zázvor, cukr, voda, kyselina citrónová, vitamín C.Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem na patře.
95     
Sirup z konopí a zázvoru
Obsahuje: konopné listy a květy, zázvor, cukr, voda, kyselina citrónová, vitamín C.Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem na patře.
95     
Nalezeno 9 produktů  /  zobrazeno 9 produktůzobrazeno 9 produktů z 9

2010 ....... 2016 ....... 2020 © bio-zbozi.cz