Sladidla, cukry, med, sůl   »   ...   Med
A N D NP
nabízíme celkem 472 produktů
právě nakupuje 41 návštěvníků
Med je hustá sladká a lepkavá kapalina, vytvářená včelami (případně i jiným hmyzem) sběrem a zahušťováním sladkých šťáv – především nektaru z květů (tzv. med květový).
Sběrem a přetvořením medovice vzniká medovicový med neboli lesní med.
Tmavost lesního medu je způsobena barvivy obsaženými v míze lesních dřevin.

Med má zvláštní chuť, pro kterou mu někteří lidé dávají přednost před cukrem a jinými sladidly.
Má vhodné chemické vlastnosti pro pečení.
Med k čaji 30ml
Sladit medem? Proč ne zde je malé dárkové balení.
68     
Med s kořenem žen-šen (5%)
Působí jako stimulant na centrální nervovou soustavu a tím zmírňuje projevy duševního a fyzického vyčerpání, zlepšuje schopnost organismu odolávat nemocem a stresům, upravuje narušené funkce jednotlivých orgánů a zvyšuje imunitu organismu,...
171     
Med s ginkgem (5%)
Ginkgo upravuje poruchy paměti tím, že rozšiřuje kapiláry a příznivě ovlivňuje zásobení orgánů a tkání krví, což se zvláště dobře projevuje v mozku. V mozku navíc ginkgo umožňuje lépe využívat glukózu, a tak i zlepšovat výživu a metabolismus jeho buněk.
80     
Med s rakytníkem (5%)
RAKYTNÍK V MEDU 5% Rakytník má vysoký obsah vitamínu C a A, stopových prvků, biologicky aktivních látek, tříslovin, olejů atd. Je vynikající při rekonvalescenci, při slabostech a snížené odolnosti organismu.
114     
Sprej s propolisem
Propolis ničí bakterie a zastavuje jejich růst. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti, podporuje hojení.Propolis působí příznivě na záněty, plísně, ekzémy apod. Má antibiotické a dezinfekční účinky, tiší bolest a zvyšuje obranyschopnost organismu.
95     
Nalezeno 6 produktů  /  zobrazeno 6 produktůzobrazeno 6 produktů z 6

2010 ....... 2016 ....... 2024 © bio-zbozi.cz