Sladidla, cukry, med, sůl   »   ...   Med
A N D NP
nabízíme celkem 497 produktů
právě nakupuje 57 návštěvníků
Med je hustá sladká a lepkavá kapalina, vytvářená včelami (případně i jiným hmyzem) sběrem a zahušťováním sladkých šťáv – především nektaru z květů (tzv. med květový).
Sběrem a přetvořením medovice vzniká medovicový med neboli lesní med.
Tmavost lesního medu je způsobena barvivy obsaženými v míze lesních dřevin.

Med má zvláštní chuť, pro kterou mu někteří lidé dávají přednost před cukrem a jinými sladidly.
Má vhodné chemické vlastnosti pro pečení.
Medová kosmetika - sada malá
medový sprchový gel, 300 ml svíčka z včelího vosku, 2 ks medová solná koupelová koule, 70 g obal vánoční etiketa
250     
Med k čaji 30ml
Sladit medem? Proč ne zde je malé dárkové balení.
68     
Med s propolisem (0,5%)
PROPOLIS V MEDU 0,5% Propolis má protizánětlivé, bolestizmírňující účinky, působí antibakteriálně a proti plísním. Zvyšuje obranyschopnost organismu, užívá se při celkovém oslabení, při různých zánětlivých onemocněních, při rýmě, nachlazení, akné.
80     
Med s květovým pylem (5%)
KVĚTOVÝ PYL V MEDU 5% Květový pyl obsahuje velké množství bílkovin, železa, kalcia, fosforu. Dále obsahuje draslík, hořčík, chlor, měď, kobalt, sodík, křemík, nenasycené mastné kyseliny,vitamíny apod.Pyl je vhodný na snížení tlaku, cholesterolu v krvi,..
80     
Med s kořenem žen-šen (5%)
Působí jako stimulant na centrální nervovou soustavu a tím zmírňuje projevy duševního a fyzického vyčerpání, zlepšuje schopnost organismu odolávat nemocem a stresům, upravuje narušené funkce jednotlivých orgánů a zvyšuje imunitu organismu,...
171     
Med s ginkgem (5%)
Ginkgo upravuje poruchy paměti tím, že rozšiřuje kapiláry a příznivě ovlivňuje zásobení orgánů a tkání krví, což se zvláště dobře projevuje v mozku. V mozku navíc ginkgo umožňuje lépe využívat glukózu, a tak i zlepšovat výživu a metabolismus jeho buněk.
80     
Med s rakytníkem (5%)
RAKYTNÍK V MEDU 5% Rakytník má vysoký obsah vitamínu C a A, stopových prvků, biologicky aktivních látek, tříslovin, olejů atd. Je vynikající při rekonvalescenci, při slabostech a snížené odolnosti organismu.
114     
Nalezeno 8 produktů  /  zobrazeno 8 produktůzobrazeno 8 produktů z 8

2010 ....... 2016 ....... 2021 © bio-zbozi.cz