Přírodní produkty, potraviny - zboží   »   ...   Koření
A N D NP
nabízíme celkem 474 produktů
právě nakupuje 35 návštěvníků
KURKUMA MLETÁ
Silný antioxidant, vhodné pro vegetariány.Napomáhá trávení, stimuluje funkci žlučníku a jater. Její dezinfekční, antibiotické a protizánětlivé účinky jí dávají široké spektrum působnosti.Barví silně na žluto.Barví silně na žluto.
40     
ŠAFRÁN PRAVÝ  Momentálně nedostupný - v prodeji od 22.11.
Šafrán se cení pro mnohé účinky. Zvyšuje sekreci žaludečních šťáv, působí proti parazitům, zubnímu kazu, cukrovce, vředům, bronchitidě, astmatu. Uvolňuje hleny. Má močopudný, detoxikační a projímavý účinek, udržuje rovnováhu metabolismu. Dárková krabička.
299     
Asafoetida, 50g
Indické koření. Indické koření nahrazující cibuli a česnek. Aromatická pryskyřice kořene Ferula asafoetiada.
52     
ZÁZVOR MLETÝ
Zázvorový prášek je vhodnou alternativou čerstvého zázvoru. Můžete jej přidat do jídla spolu s ostatním sušeným kořením. Působí také jako zahušťovadlo.
50     
Asafoetida, 100 g
Indické koření nahrazující cibuli a česnek.
87     
KORIANDR MLETÝ
Koření se silnou ořechovou vůní a nasládlou pikantní chuí. V mleté formě působí i jako lehké zahušťovadlo do omáček. Kuličky v celku se můžou opražit a tvoří hlavní složku kari.
40     
PÍSKAVICE semínka
Koření pikantní chuti. Pískavice bývá součástí mnoha směsí koření, jako je indické karí. Koření vhodné do čalamád, kari směsí a chutney. Zeleninovým pokrmům dodává pikantní chuť a aroma.
48     
TRIKATU SMĚS - černý,dlouhý pepř se zázvorem 50 g MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÝ!
Ájurvédská směs černého a dlouhého pepře se zázvorem zlepšuje zažívání, působí proti pálení žáhy a mírní nepříjemné pocity plného těžkého žaludku.
59     
Garam masala, směs koření z Indie,100 g
Směs koření Garam masala je v současnosti jedním z nejprodávanějších koření indické kuchyně.
53     
Chunky Chut masala, 100 g
Orientální směs koření.Barevná všhochuť koření s mangem, granátovým jablkem, mátou a chilli vhodná nejen do mletých mas, ale i k ochucení pražených oříšků, ovocných a zeleninových salátů.
72     
Nalezeno 10 produktů  /  zobrazeno 10 produktůzobrazeno 10 produktů z 10

2010 ....... 2016 ....... 2024 © bio-zbozi.cz