Přírodní produkty, potraviny - zboží   »   ...   Koření
A N D NP
nabízíme celkem 421 produktů
právě nakupuje 25 návštěvníků
KURKUMA MLETÁ
Silný antioxidant, vhodné pro vegetariány.Napomáhá trávení, stimuluje funkci žlučníku a jater. Její dezinfekční, antibiotické a protizánětlivé účinky jí dávají široké spektrum působnosti.Barví silně na žluto.Barví silně na žluto.
40     
ŠAFRÁN PRAVÝ
Šafrán se cení pro mnohé účinky. Zvyšuje sekreci žaludečních šťáv, působí proti parazitům, zubnímu kazu, cukrovce, vředům, bronchitidě, astmatu. Uvolňuje hleny. Má močopudný, detoxikační a projímavý účinek, udržuje rovnováhu metabolismu. Dárková krabička.
299     
 Asafoetida
Indické koření.Aromatická pryskyřice kořene Ferula asafoetiada, někdy se mu říká ločidlo nebo čertovo lejno. Používá se při přípravě luštěninových i zeleninových jídel i slaných specialit. Má velice zvláštní chuť - nahrazuje při vaření cibuli a česnek.
52     
ZÁZVOR MLETÝ
Zázvorový prášek je vhodnou alternativou čerstvého zázvoru. Můžete jej přidat do jídla spolu s ostatním sušeným kořením. Působí také jako zahušťovadlo.
50     
KORIANDR MLETÝ
Koření se silnou ořechovou vůní a nasládlou pikantní chuí. V mleté formě působí i jako lehké zahušťovadlo do omáček. Kuličky v celku se můžou opražit a tvoří hlavní složku kari.
40     
PÍSKAVICE semínka
Koření pikantní chuti. Pískavice bývá součástí mnoha směsí koření, jako je indické karí. Koření vhodné do čalamád, kari směsí a chutney. Zeleninovým pokrmům dodává pikantní chuť a aroma.
48     
Koření PALERMO ARABIATA bez glutenu, aditiv a Éček
Skvělá kořenící směs bez glutenu a bez aditiv a Éček. SLožení: chilli, bazalka, sůl, česnek, petržel.
57     
Koření PALERMO MAFIA SHOOTING bez glutenu a bez aditiv a Éček
Skvělá kořenící směs bez glutenu a bez aditiv a Éček. SLožení:paprika, chilli, bazalka, cibule, rajčata, petržel, česnek, sůl 3% , tymián, kurkuma.
57     
TRIKATU SMĚS - černý,dlouhý pepř se zázvorem 50 g
Ájurvédská směs černého a dlouhého pepře se zázvorem zlepšuje zažívání, působí proti pálení žáhy a mírní nepříjemné pocity plného těžkého žaludku.
59     
Garam masala, směs koření z Indie,100 g
Směs koření Garam masala je v současnosti jedním z nejprodávanějších koření indické kuchyně.
53     
Chunky Chut masala, 100 g
Orientální směs koření.Barevná všhochuť koření s mangem, granátovým jablkem, mátou a chilli vhodná nejen do mletých mas, ale i k ochucení pražených oříšků, ovocných a zeleninových salátů.
72     
BAOBAB PRÁŠEK
100% přírodní produkt. Prášek je získáván ze sušené dužniny baobabu, který je symbolem afrického Sahelu. Je ceněný pro své nutriční hodnoty a vysoký obsah antioxidantů.Prášek má jemně citrónovou chuť.
229     
Nalezeno 12 produktů  /  zobrazeno 12 produktůzobrazeno 12 produktů z 12

2010 ....... 2016 ....... 2019 © bio-zbozi.cz