Přírodní produkty, potraviny - zboží   »   ...   Mouka
A N D NP
nabízíme celkem 414 produktů
právě nakupuje 34 návštěvníků
Nabízíme zdravé druhy mouky v 100%kvalitě.
Bezlepkové.
Balená konopná mouka-500g
Konopná mouka balená-500g.Konopí má ze všech rostlin nejvyšší obsah esenc.mast.kyselin.Jemně mletá konopná mouka se může při zpracování pekárenských výrobků přidat v 8% až 15%.Snižuje vysokou hladinu krev.tuku a cholesterolu, zabraňuje infekcím.
43     
Hladká konopná mouka -1kg
Vhodná jako zahušťovadlo při nízkosacharidových dietách.Zajímavý je také extrémně vysoký obsah vlákniny, vitaminů skupiny B a hořčíku. Obsahuje také kyselinu listovou.Snížuje vys. hlad. krev.tuku a cholesterolu,zabraňuje infekcím.Pro bezlepkovou dietu.
54     
MOUKA RÝŽOVÁ 500g
Jemně namletá rýžová mouka.Neobsahuje lepek, proto je vhodná pro bezlepkovou dietu. Při pečení se obvykle míchá s jinými druhy mouky.Těsto je pevné, podobné pšeničné mouky, i když není tak pružné.
53     
Lněná mouka, 500 g
Bezlepková. Lněná mouka je alternativa jiné mouky, která se dá použít do těsta, chleba i k přípravě jiného pečiva.
48     
Kokosová mouka, 500 g
Bezlepková mouka.
86     
Mouka slunečnicová, 500 g  Doprodáno!
Je bohatým zdrojem bílkovin. Slunečnicová mouka je vhodná pro bezlepkovou dietu.Dodává těstu vláčnost a jemnou oříškovou chuť.
62     
Sezamová mouka, 500 g
Bezlepková. Nahrazuje běžnou mouku nejen na pečení.Používáme na pečení, zahušťování, na pečení nebo obalování masa a zeleniny. Můžeme z ní připravit placku, chléb, muffin, ovocnou kaši.
80     
Nalezeno 7 produktů  /  zobrazeno 7 produktůzobrazeno 7 produktů z 7

2010 ....... 2016 ....... 2020 © bio-zbozi.cz