Přírodní produkty, potraviny - zboží   »   ...   Pro zdraví
A N D NP
nabízíme celkem 474 produktů
právě nakupuje 23 návštěvníků
Konopný protein 300 g
Rostlinný prášek s vysokým obsahem bílkovin se vyrábí z konopných semen mletím za studena. Je také přirozeným zdrojem vitamínů a minerálů. Konopný protein obsahuje 60 - 80 % edestinu.
218     
ŠAFRÁN PRAVÝ  Momentálně nedostupný - v prodeji od 22.11.
Šafrán se cení pro mnohé účinky. Zvyšuje sekreci žaludečních šťáv, působí proti parazitům, zubnímu kazu, cukrovce, vředům, bronchitidě, astmatu. Uvolňuje hleny. Má močopudný, detoxikační a projímavý účinek, udržuje rovnováhu metabolismu. Dárková krabička.
299     
Kokosové mléko sušené, 300 g
Instantní prášek k rychlé přípravě tekutého kokosového mléka nebo krému. Je oblíbené pro svoji lahodnou chuť a rychlou přípravu.
175     
Kokosové mléko
Mléko je tak lahodné, navíc plná vitaminů a živin, které tělo potřebuje.Neobsahuje lepek, laktózu ani cholesterol, vhodný pro vegany a vegetariány.
69     
Čavanpraš DABUR, 500 g
Výživný džem z unikátní směsi více než 20ti bylin a koření, jejímž základem je ovoce amalaki (antioxidant, největší zdroj vitamínu C).
313     
Mung dál chilka (neloupaný půlený), 500 g, Swagat
Neloupané půlené mungo. Výborný do polévek,na pomazánky, na nastavení zeleninových pokrmů, ale i jako příloha.Vysoký obsah vápníku, hořčíku, železa, vlákniny, draslíku a vitamínu B.
82     
Jambuhills, 60 kapslí - pro diabetiky
Přípravek je bezpečný pro dlouhodobé užívání, a to i spolu s moderními léky na diabetes.
210     
VLÁKNINA - Psyllium, 340 g
Vláknina se po zkonzumování ve střevech dokáže zvětšit na několikanásobek svého objemu jako zátka z psylliového gelu, prochází tlustým střevem a vyčistí jej.
336     
Chia semínka, 100 g
Drobná semínka šalvěje hispánské.Semínka chia mají ohromné hydrofilní vlastnosti.Významně snižuje hladinu krevního cukru. Pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.Pravidelným užíváním předejdete celé řadě onemocnění.
55     
Chia semínka, 250 g
Chia semínka jsou jednou z výživných, účinných a funkčních potravin, známou po celém světě. Semínka Chia jsou vynikajícím zdrojem vlákniny, jsou plné antioxidantů a bílkovin, obsahují velké množství vitamínů a minerálů, esenc.mastných kyselin.
79     
Propolisové kapky na bolest
Na opary, afty, otoky ústní a krční záněty, k masáži při paradentóze. Používají se při bolestech zubů a na masáž dásní.Při každodenním potírání ničí bradavice a kuří oka. Při okamžité aplikaci na menší popáleniny zabraňuje utvoření puchýře.
82     
Sprej s propolisem
Propolis ničí bakterie a zastavuje jejich růst. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti, podporuje hojení.Propolis působí příznivě na záněty, plísně, ekzémy apod. Má antibiotické a dezinfekční účinky, tiší bolest a zvyšuje obranyschopnost organismu.
95     
 Mumio
Regenerace organismu. Působí pozitivně na kosti a klouby, močový, pohlavní, trávicí a imunitní systém, napomáhá při snižování nadváhy.
398     
Ostropestřecová směs
Bylinný tekutý čajový koncentrát. Napomáha zlepšovat činnost jater a jejich detoxikační schopnost.
425     
Nalezeno 14 produktů  /  zobrazeno 14 produktůzobrazeno 14 produktů z 14

2010 ....... 2016 ....... 2024 © bio-zbozi.cz