Kosmetika   »   ...   Dětská a mateřská kosmetika
A N D NP
nabízíme celkem 413 produktů
právě nakupuje 19 návštěvníků
Stanete se maminkou

Zdravé a šťastné těhotenství je jistě přáním každé ženy.
Chcete-li, aby období očekávání narození miminka bylo co nejkrásnější a probíhalo co nejlépe, pečujte o sebe od samého počátku. Nezapomínejte, že spokojenost sama se sebou i pohodu přenášíte na své děťátko od početí po celé období těhotenství a poté i při kojení. Myslete na sebe a své dítě, ať děláte cokoliv.

Každý den si najděte pár minut jen a jen pro sebe a pečujte o svůj vzhled.
Starejte se, aby vaše pokožka dostávala patřičnou výživu, byla dostatečně vláčná a poddajná.
Váš dobrý pocit ze sebe sama významně přispívá k vaší spokojenosti a rovnováze, k vnitřní a vnější harmonii. To všechno je velmi důležité jak pro maminku, tak pro zdravý vývoj děťátka.

Až se narodí
Život s novorozeným děťátkem pro vás bude překvapením.
Péče o dítě, to je vroucnost, laskavost a cit.
Tělesný kontakt posiluje důvěru děťátka v sebe sama i v ostatní lidi, proto mu věnujte co nejvíce láskyplných doteků, co nejčastěji vaše miminko hlaďte a jemně masírujte. Jeho pokožka je velmi citlivá, na rozdíl od dospělých je také mnohem tenčí a jemnější.
Rostlinné oleje lisované za studena jsou tím nejlepším, co můžete svému děťátku dopřát.
Předávají pokožce maximum účinných bioaktivních látek a vitamínů, prohřívají ji a posilují její obranyschopnost.

Kdy jindy začít s přírodní péčí u dětí než rovnou od narození.
Pokožka našich nejmenších je nejcitlivější a je potřeba ji chránit a správně o ni pečovat.
Spousta běžných chemických složek může jemnou pokožku děťátka dráždit, a tak je důležité vybírat produkty obzvlášť pečlivě.
Ideální je vsadit na jemné ingredience, jako je konopný, olivový nebo mandlový olej, bylinky a rostlinná másla.
Dětský koupelový olej
Speciálně vyvinutá receptura koupelového oleje pro každodenní péči o jemnou a senzitivní pokožku dětí i dospělých. Šetrně čistí a vyživuje pokožku bez vysoušení a nadměrného odmaštění. Rostlinné bio oleje lisované za studena pokožku zvláčňují...
190     
Dětský olej
Vynikající jemný dětský olej pro péči o jemnou pokožku nejen dětí. Blahodárné účinky rostlinných bio olejů, hojivé levandule a protizánětlivého heřmánku splňují nejnáročnější požadavky pro max.ochranu jemné pleti dětí i dospělých.
227     
Dětský měsíčkový olej
Dětský měsíčkový olej účinně pečuje o citlivou a jemnou pokožku miminka, chrání ji před vysoušením a podrážděním. Zklidňuje a hojí červená, bolestivě vypadající místa a opruzeniny v oblasti plenek.Doporučujeme ke každodennímu ošetření pokožky celého těla.
227     
Dětský uvolňující olej
Jemné rytmické masírování bříška ve směru hodinových ručiček často děťátko uklidní a pomůže mu zbavit se nadýmání. Masáž je dobré provádět jednou denně nejlépe po koupeli nebo během dne, alespoň půl hodiny po jídle.
130     
Dětský olej ke zklidnění dásní při růstu prvních zubů.
Čistě přírodní složení v BIO kvalitě. Základem je mandlový a olivový olej lisovaný za studena spolu s esenciálními oleji z levandule a heřmánku římského. Je vhodný ke zklidnění dásní při růstu prvních zubů. Stačí jemná masáž dásně nebo vnější tváře.
87     
Mýdlo dětské křišťálové medvídek 85g červený
Jemné křišťálové mýdlo z rosliných olejů a rostliného glycerínu. Jemně a šetrně umyje pokožku celého těla, můžete ho užít i jako šampon na vlasy. Barvička je určena pro potraviny takže nemusíte mít obavu.
83     
Nalezeno 14 produktů  /  zobrazeno 6 produktůzobrazeno 6 produktů z 14
1 2 3

2010 ....... 2016 ....... 2020 © bio-zbozi.cz