Kosmetika   »   ...   Dětská a mateřská kosmetika
A N D NP
nabízíme celkem 415 produktů
právě nakupuje 76 návštěvníků
Stanete se maminkou

Zdravé a šťastné těhotenství je jistě přáním každé ženy.
Chcete-li, aby období očekávání narození miminka bylo co nejkrásnější a probíhalo co nejlépe, pečujte o sebe od samého počátku. Nezapomínejte, že spokojenost sama se sebou i pohodu přenášíte na své děťátko od početí po celé období těhotenství a poté i při kojení. Myslete na sebe a své dítě, ať děláte cokoliv.

Každý den si najděte pár minut jen a jen pro sebe a pečujte o svůj vzhled.
Starejte se, aby vaše pokožka dostávala patřičnou výživu, byla dostatečně vláčná a poddajná.
Váš dobrý pocit ze sebe sama významně přispívá k vaší spokojenosti a rovnováze, k vnitřní a vnější harmonii. To všechno je velmi důležité jak pro maminku, tak pro zdravý vývoj děťátka.

Až se narodí
Život s novorozeným děťátkem pro vás bude překvapením.
Péče o dítě, to je vroucnost, laskavost a cit.
Tělesný kontakt posiluje důvěru děťátka v sebe sama i v ostatní lidi, proto mu věnujte co nejvíce láskyplných doteků, co nejčastěji vaše miminko hlaďte a jemně masírujte. Jeho pokožka je velmi citlivá, na rozdíl od dospělých je také mnohem tenčí a jemnější.
Rostlinné oleje lisované za studena jsou tím nejlepším, co můžete svému děťátku dopřát.
Předávají pokožce maximum účinných bioaktivních látek a vitamínů, prohřívají ji a posilují její obranyschopnost.

Kdy jindy začít s přírodní péčí u dětí než rovnou od narození.
Pokožka našich nejmenších je nejcitlivější a je potřeba ji chránit a správně o ni pečovat.
Spousta běžných chemických složek může jemnou pokožku děťátka dráždit, a tak je důležité vybírat produkty obzvlášť pečlivě.
Ideální je vsadit na jemné ingredience, jako je konopný, olivový nebo mandlový olej, bylinky a rostlinná másla.
Dětský koupelový olej
Speciálně vyvinutá receptura koupelového oleje pro každodenní péči o jemnou a senzitivní pokožku dětí i dospělých. Šetrně čistí a vyživuje pokožku bez vysoušení a nadměrného odmaštění. Rostlinné bio oleje lisované za studena pokožku zvláčňují...
190     
Dětský olej
Vynikající jemný dětský olej pro péči o jemnou pokožku nejen dětí. Blahodárné účinky rostlinných bio olejů, hojivé levandule a protizánětlivého heřmánku splňují nejnáročnější požadavky pro max.ochranu jemné pleti dětí i dospělých.
227     
Dětský měsíčkový olej
Dětský měsíčkový olej účinně pečuje o citlivou a jemnou pokožku miminka, chrání ji před vysoušením a podrážděním. Zklidňuje a hojí červená, bolestivě vypadající místa a opruzeniny v oblasti plenek.Doporučujeme ke každodennímu ošetření pokožky celého těla.
227     
Dětský uvolňující olej
Jemné rytmické masírování bříška ve směru hodinových ručiček často děťátko uklidní a pomůže mu zbavit se nadýmání. Masáž je dobré provádět jednou denně nejlépe po koupeli nebo během dne, alespoň půl hodiny po jídle.
130     
Olej na masáž hráze
Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme k péči o tělo přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Chcete-li snížit riziko natržení,masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut,nejlépe po koupeli
126     
Těhotenský pěsticí olej
Olej vyživuje kůži do hloubky, čímž zamezuje vysoušení a následnému popraskání, pokožka zůstává pružná a vláčná. Jemná vůně a účinky pečlivě zvolených esenciálních olejů přispívají k harmonizaci duševní a tělesné rovnováhy v tomto krásném a v životě ženy
265     
Bio Levandulový balzám - bambucké máslo i pro jemnou pokožku.
Přispívá k regeneraci kůže po opalování, zhojených kožních problémech, popáleninách, podporuje její správnou obnovu.Je vhodný ke každodenní péči o pokožku, mimořádně vhodný i pro jemnou pokožku dětí.
135     
Mýdlo dětské křišťálové medvídek 85g modrý
Jemné křišťálové mýdlo z rosliných olejů a rostliného glycerínu. Jemně a šetrně umyje pokožku celého těla, můžete ho užít i jako šampon na vlasy. Barvička je určena pro potraviny takže nemusíte mít obavu.
83     
100% Bambucké máslo bio
Bambucké máslo Karité pokožku dokonale hydratuje a přináší jí tak okamžitou úlevu. Snadno a lehce se vstřebává, zanechává pokožku hebkou a prodyšnou.Bio Karité 100% bambucké máslo pěstí a chrání pleť obličeje i celého těla.
110     
Bio Konopný balzám - bambucké máslo
Unikátní složení bio konopného balzámu je určeno speciálně pro suchou, přesušenou, popraskanou a jinak problematickou pokožku. Jedinečná kombinace konopného oleje, bio bambuckého másla a vzácných vosků.
159     
Mýdlo dětské křišťálové medvídek 85g červený
Jemné křišťálové mýdlo z rosliných olejů a rostliného glycerínu. Jemně a šetrně umyje pokožku celého těla, můžete ho užít i jako šampon na vlasy. Barvička je určena pro potraviny takže nemusíte mít obavu.
83     
Měsíčkový balzám bio - bambucké máslo
Vzácná kombinace bio bambuckého másla s extraktem měsíčku lékařského napomáhá k výrazné regeneraci pokožky. Vhodný na kůži v okolí křečových žil a otoků po námaze.
160     
Dětský nosní balzám s olejem z heřmánku a bambuckým máslem
Nejjemnější složení balzámu s unikátním bio bambuckým máslem poskytuje namáhané pokožce v okolí nosu úlevu, zklidňuje ji a má výborné regenerační účinky. Obsažený esenciální olej z heřmánku může celkově příznivě harmonizovat.
80     
Dětský olej ke zklidnění dásní při růstu prvních zubů.
Čistě přírodní složení v BIO kvalitě. Základem je mandlový a olivový olej lisovaný za studena spolu s esenciálními oleji z levandule a heřmánku římského. Je vhodný ke zklidnění dásní při růstu prvních zubů. Stačí jemná masáž dásně nebo vnější tváře.
87     
Nalezeno 14 produktů  /  zobrazeno 14 produktůzobrazeno 14 produktů z 14

2010 ....... 2016 ....... 2020 © bio-zbozi.cz