Čaje   »   ...   Zelené čaje
A N D NP
nabízíme celkem 438 produktů
právě nakupuje 26 návštěvníků
ZKLIDŇUJÍCÍ ČAJ
Zklidňující čaj je směsí zeleného čaje, zpracovávaného tradiční čínskou metodou, s volně rostoucími ayurvédskými bylinami, jako je: Hatawaria,Asamodagam,Winter cherry,citr.tráva dodáva jemnost,kardamom pomáhá udržet svěžest,špetka jasmínu.
55     
ČAJ podporující HUBNUTÍ
Je směsí zeleného čaje, zpracovávaného podle starých čínských metod s přírodní, hubnutí podporující garcínií. Přidáním dalších ingrediencí dle původní receptůry se zvyšuje hubnoucí efekt.Nápoj osvěžující a bohaté chuti.
55     
PROČIŠŤUJÍCÍ ČAJ
Detoxikační čaj je směsí bylin, známých svým zdraví prospěšným účinkem,koření ayurvédského původu a čistého srílanského zeleného čaje.Přítomnost limetky,řím.kmín,fenykl,kurkumy,koriandr znovu objevená schopnost detoxikace dokáže pročistit
55     
ČAJ UVOLŇUJÍCÍ STRES
Čaj de-stress je připravován podle vlastního starého receptu. Srílanský zelený čaj zpracovávaný v souladu s tradiční čínskou technologií.Citr.tráva,gotukola,zázvor,fenykl,řím.kmín,pupeny levandule.
55     
Zelený ČAJ - směs
Zelený čaj. Vyjímečná směs ručně sbíraných zelených čajů. Obsah: 20 nálevových sáčků
130     
Zelený čaj s jasmínem Numi, 18 sáčků
Zelený čaj má bohatou tradiční chuť zeleného čaje s jemnými květinovými podtóny. Květy jasmínu, které kvetou v noci, se sbírají přes den. Ihned se pokládají na sušené čajové lístky.
104     
Matcha čaj, 60 g
Zelený jemně mletý čaj Matcha. 10 krát silnější než běžně uvařený šálek zeleného čaje.
135     
Matcha čaj, 100 g
Zelený jemně mletý čaj Matcha. 10 krát silnější než běžně uvařený šálek zeleného čaje.
190     
Čaj Supreme Matcha zelený Pukka
Čaj Pukka Supreme Matcha Green v sobě spojuje několik druhů zelených čajů a tvoří tak jedinečnou osvěžující chuť, která povzbudí tělo i mysl.Svěží chuť čaje si navíc můžete užít v horké i ledové podobě.
129     
Tulsi čaj z bazalky posvátné a kvalitního černého čaje - plech
Povzbuzující směs bazalky posvátné (Tulsi) a kvalitního černého čaje.
189     
Čaj - JAPONSKÁ SENCHA KAKAGAWA
Vysoce kvalitní japonská Sencha sklizená v čajové oblasti Kakagawa v Číně. Nálev tmavě zelené barvy a vynikající jemné chuti s klasickým japonským podtónem.
157     
ČAJ TULSI ZELENÝ MASHALLAH, 100 g
Čaj z nejčistších bylin Tulsi (bazalky posvátné), zeleného čaje Mashallah, čajovníku čínského.Udržuje vitalitu, posiluje odolnost proti stresu, podporuje imunitní systém, příznivě ovlivňuje dýchací cesty, trávení, vykašlávání a vylučování vody.
195     
ČAJ TULSI BRAHMI - bylinný čaj bez kofeinu
Tulsi pomáhá udržet vitalitu, posiluje odolnost proti stresu, podporuje imunitní systém, příznivě ovlivňuje dýchací cesty, trávení, vykašlávání a vylučování vody.Brahmi podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a cévní soustavy.
195     
ČAJ TULSI ÓM SHANTI
Čaj vás zbavuje stresu a pomáhá ke klidnému spánku. Složení: Tulsi, máta, heřmánek, Šankpušpi, Ašvanga.
200     
ČAJ TULSI MASALA CHAI - bylinný čaj s kofeinem
Bylinný čaj s kofeinem. Osvěžuje, podporuje kognitivní a duševní výkon, podporuje obranyschopnost a kontroluje tělesnou hmotnost.Složení Tulsi, čajovní čínský, Skořicovník, zázvor.
200     
ČAJ TULSI GINGER - bylinný čaj bez kofeinu
Čaj oslavuje synergii tří nejčistších bylin Tulsi (bazalky posvátné) a zázvoru.
195     
Nalezeno 16 produktů  /  zobrazeno 16 produktůzobrazeno 16 produktů z 16

2010 ....... 2016 ....... 2018 © bio-zbozi.cz