Kosmetika   »   ...   Masážní oleje
A N D NP
nabízíme celkem 471 produktů
právě nakupuje 57 návštěvníků
Na lidský organismus je působení masáže mnohostranné.
Během masáže se uvolňují bolestivé a napjaté svaly, zlepšuje se jejich ohebnost, uvolňují se kloubní blokády.

Masáž má vliv na zlepšení žilního krevního oběhu a látkové výměny. Podporuje též mízní oběh a blahodárně působí na nervovou soustavu.

Správně prováděná masáž uvolňuje psychické napětí a pomáhá při bolestech hlavy.
Masáž má na člověka celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek.

Masážní olej vhodný pro všechny druhy masáží – jak sportovních tak i regeneračních.
Příznivě ovlivňuje činnost podkožního vaziva.

Lze také použít do koupele a po koupeli.

Masážní oleje obsahují pouze oleje rostlinného původu (olivový, slunečnicový, avokádový, mandlový, sojový olej ad.).
Antirevma olej
Masážní olej s kafrem, rozmarýnem, jalovcem, eukalyptem, konopím a měsíčkem. Je vhodný zejména při revmatismu, svalových a kloubních bolestech či zhmožděninách. Směs rostl. extraktů a silic je účinná při léčbě zánětů, urychluje hojení ran a tlumí bolest.
131     
Čokoládový olej
Masážní olej s čokoládou je určen pro relaxační a povzbuzující masáž. Čokoláda obsahuje více než 400 vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na celé tělo - zvlhčují a vyživují pokožku a zbavuje jemných vrásek.
131     
Konopný-regenerační olej
Konopný regenerační masážní olej se solí Mrtvého moře, rozmarýnem a extraktem růže je vhodný pro relaxační masáž při vyčerpání k celkové regeneraci organismu. Extrakt konopí a sůl Mrtvého moře udržují pleť vláčnou.
131     
Medový olej
Je vhodný zejména k detoxikační a regenerační masáži. Masáž prováděná tímto olejem celkově zlepšuje stav organismu, odstraňuje toxiny z těla a projevy stresu. Med má vynikající detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny.
131     
Relaxační orientální masáž
Orientální masážní olej s kardamomem, jasmínem a pomerančem vhodný k relaxační masáži při stresu a vyčerpání, k celkovému zklidnění organismu. Obsažené přírodní látky pečují důkladně o pokožku těla, vyživují ji, zvláčňují a zanechávají ji hedvábně jemnou.
131     
Sportovní masážní olej
Sportovní masážní olej s rozmarýnem, borovicí, mátou, citrónem a pomerančem je určen při zvýšené fyzické zátěži k urychlení regenerace a rekonvalescence při svalové únavě, nejrůznějších zhmožděninách či namožení svalů apod.
131     
Přírodní masážní olej - vanilka
Vůně vanilky.Masážní olej vhodný pro všechny druhy masáží – jak sportovních tak i regeneračních. Příznivě ovlivňuje činnost podkožního vaziva. Lze také použít do koupele a po koupeli
180     
Nalezeno 7 produktů  /  zobrazeno 7 produktůzobrazeno 7 produktů z 7

2010 ....... 2016 ....... 2019 © bio-zbozi.cz