Přírodní produkty, potraviny - zboží   »   ...   Potraviny
A N D NP
nabízíme celkem 474 produktů
právě nakupuje 28 návštěvníků
Mouka konopná, 500 g
100% bezlepková mouka, vhodná k pečení, do dezertů, k zahušťování omáček a polévek i jinde v teplé i studené kuchyni.
55     
Mungo
MUNG DÁL RESTOVANÝ.Pražený slaný loupaný hrách.Zdravá pochoutka z restovaného žlutého loupaného hrachu. Nahrazuje brambůrky a jiné slané pochutiny.
73     
Čavanpraš DABUR, 500 g
Výživný džem z unikátní směsi více než 20ti bylin a koření, jejímž základem je ovoce amalaki (antioxidant, největší zdroj vitamínu C).
313     
Cizrna, 500 g, Swagat
Cizrna obsahuje velké množství bílkovin, kyseliny listové a minerálů (například železo, draslík, hořčík, vápník a zinek). Pomáhá snižovat cholesterol v krvi a díky vysokému obsahu vlákniny napomáhá zdravému trávení.
75     
ČOČKA ČERVENÁ  500g
Čočka,luštěnina vhodná pro vegany i vegetariányČočka má po oloupání hnědé slupky červené zbarvení. Chybějící slupka přispívá ke zlepšení stravitelnosti a ke snížení nadýmání. Nemá však již schopnost klíčit.Má tendenci se velmi rychle uvařit a rozpadnout.
62     
Mung dál chilka (neloupaný půlený), 500 g, Swagat
Neloupané půlené mungo. Výborný do polévek,na pomazánky, na nastavení zeleninových pokrmů, ale i jako příloha.Vysoký obsah vápníku, hořčíku, železa, vlákniny, draslíku a vitamínu B.
82     
Lněná mouka, 500 g
100% bezlepková. Lněná mouka je alternativa jiné mouky, která se dá použít do těsta, chleba i k přípravě jiného pečiva.
48     
Kokosová mouka, 500 g
Bezlepková mouka.Prémiová kvalita.Používáme na pečení dortů, pečiva, zákusků, muffinů, koláčů a různých jiných pečených dobrot.
87     
Mouka slunečnicová, 500 g
Slunečnicová mouka je vhodná pro bezlepkovou dietu.Je bohatým zdrojem bílkovin. Dodává těstu vláčnost a jemnou oříškovou chuť.
65     
Sezamová mouka, 500 g
100% bezlepková. Nahrazuje běžnou mouku nejen na pečení.Používáme na pečení, zahušťování, na pečení nebo obalování masa a zeleniny. Můžeme z ní připravit placku, chléb, muffin, ovocnou kaši.
95     
Tapiokové perly, 500 g
Bezlepková surovina.Tapiokové perly se vyrábí lisováním škrobové šťávy z hlíz manioku jedlého.Pokrmy (deserty, kaše, pudinky, bubble tea) připravené z tapioky, ideálně v kombinaci s kokosovým mlékem, jsou lehce stravitelné.
70     
Tapiokové perly malé - střední 500 g
Přírodní indické zahušťovadlo vhodné do kuchyně. Zdravé sacharidy bez lepku.
75     
Alphonso Mango pyré, 850 g, Swagat
Hladké pyré z vyzrálého manga Alphonso do nápojů, dezertů a omáček.
109     
Rýže Basmati Punjab King Premium, 5 kg
Dlouhozrnná rýže basmati té nejvyšší kvality s lehce oříškovou chutí. Příprava rýže basmati je velmi jednoduchá a charakterizuje ji opravdu lahodná chuť.
530     
VLÁKNINA - Psyllium, 340 g
Vláknina se po zkonzumování ve střevech dokáže zvětšit na několikanásobek svého objemu jako zátka z psylliového gelu, prochází tlustým střevem a vyčistí jej.
336     
Chia semínka, 100 g
Drobná semínka šalvěje hispánské.Semínka chia mají ohromné hydrofilní vlastnosti.Významně snižuje hladinu krevního cukru. Pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.Pravidelným užíváním předejdete celé řadě onemocnění.
55     
Chia semínka, 250 g
Chia semínka jsou jednou z výživných, účinných a funkčních potravin, známou po celém světě. Semínka Chia jsou vynikajícím zdrojem vlákniny, jsou plné antioxidantů a bílkovin, obsahují velké množství vitamínů a minerálů, esenc.mastných kyselin.
79     
Nalezeno 17 produktů  /  zobrazeno 17 produktůzobrazeno 17 produktů z 17

2010 ....... 2016 ....... 2024 © bio-zbozi.cz