Přírodní produkty, potraviny - zboží   »   ...   Potraviny
A N D NP
nabízíme celkem 478 produktů
právě nakupuje 20 návštěvníků
Mungo
MUNG DÁL RESTOVANÝ.Pražený slaný loupaný hrách.Zdravá pochoutka z restovaného žlutého loupaného hrachu. Nahrazuje brambůrky a jiné slané pochutiny.
70     
Čavanpraš DABUR, 500 g
Výživný džem z unikátní směsi více než 20ti bylin a koření, jejímž základem je ovoce amalaki (antioxidant, největší zdroj vitamínu C).
313     
Cizrna
Cizrna obsahuje velké množství bílkovin, kyseliny listové a minerálů (například železo, draslík, hořčík, vápník a zinek). Pomáhá snižovat cholesterol v krvi a díky vysokému obsahu vlákniny napomáhá zdravému trávení.
75     
MOUKA RÝŽOVÁ 500g
Jemně namletá rýžová mouka.Neobsahuje lepek, proto je vhodná pro bezlepkovou dietu. Při pečení se obvykle míchá s jinými druhy mouky.Těsto je pevné, podobné pšeničné mouky, i když není tak pružné.
49     
ČOČKA ČERVENÁ
Čočka má po oloupání hnědé slupky červené zbarvení. Chybějící slupka přispívá ke zlepšení stravitelnosti a ke snížení nadýmání. Nemá však již schopnost klíčit.Má tendenci se velmi rychle uvařit a rozpadnout.
50     
 Rýže Basmati
Rýže nejvyšší kvality pěstovaná v Himalájích v Indii. 500g.
60     
Moong dall chilka - mungo
Neloupané půlené mungo. Výborný do polévek,na pomazánky, na nastavení zeleninových pokrmů, ale i jako příloha.Vysoký obsah vápníku, hořčíku, železa, vlákniny, draslíku a vitamínu B.
80     
Lněná mouka, 500 g
Bezlepková. Lněná mouka je alternativa jiné mouky, která se dá použít do těsta, chleba i k přípravě jiného pečiva.
48     
Kokosová mouka, 500 g
Bezlepková mouka.
86     
Mouka slunečnicová, 500 g  Doprodáno!
Je bohatým zdrojem bílkovin. Slunečnicová mouka je vhodná pro bezlepkovou dietu.Dodává těstu vláčnost a jemnou oříškovou chuť.
62     
Sezamová mouka, 500 g
Bezlepková. Nahrazuje běžnou mouku nejen na pečení.Používáme na pečení, zahušťování, na pečení nebo obalování masa a zeleniny. Můžeme z ní připravit placku, chléb, muffin, ovocnou kaši.
95     
Rýže Basmati  Punjab King Premium, 5 kg
Basmati je známá svoji lahodnou chutí a dlouhým zrnem.
428     
VLÁKNINA - Psyllium, 340 g
Vláknina se po zkonzumování ve střevech dokáže zvětšit na několikanásobek svého objemu jako zátka z psylliového gelu, prochází tlustým střevem a vyčistí jej.
336     
Chia semínka, 100 g
Drobná semínka šalvěje hispánské.Semínka chia mají ohromné hydrofilní vlastnosti.Významně snižuje hladinu krevního cukru. Pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.Pravidelným užíváním předejdete celé řadě onemocnění.
55     
Chia semínka, 250 g
Chia semínka jsou jednou z výživných, účinných a funkčních potravin, známou po celém světě. Semínka Chia jsou vynikajícím zdrojem vlákniny, jsou plné antioxidantů a bílkovin, obsahují velké množství vitamínů a minerálů, esenc.mastných kyselin.
79     
Nalezeno 15 produktů  /  zobrazeno 15 produktůzobrazeno 15 produktů z 15

2010 ....... 2016 ....... 2020 © bio-zbozi.cz